IT | DE | EN | CZ

Naše kuchyně


SNÍDANĚ
Snídaně má široký výběr sladkého a slaného: Sladký bufet s domácím koláčem, pečivo, croissanty, cereálie, sušenky, jogurt a chléb různé kvality. Slaný bufet se šunkou, salámem, sýrem, vejce, sendviče, toasty. Nápoje: káva, káva bez kofeinu, čaj, cappuccino, horká čokoláda, horké nebo studené mléko, ovocné šťávy, čerstvě vymačkané šťávy.

Obědy a večeře
Rozsáhlé menu s výběrem masa nebo ryb s lákavou formou bufetu z čerstvé zeleniny a to jak syrové, tak i vařené. Od června do září nebudou chybět tematické obědy a večeře, kde můžete ochutnat pokrmy z tradiční kuchyně naší země.

RESTAURACE

Hotel Regina rovněž nabízí restauraci s menu à la carte . Připravte se ochutnat jídla autentické tradiční místní kuchyně z Caorle. Tyto výrobky jsou vysoce kvalitní, skvělé maso, čerstvé ryby, čerstvá zelenina, čerstvé ovoce všechny vybírány a uvařeny s velkou péčí přímo paní Sandrou.

KUCHYNĚ pro celiaky (bezlepková dieta)
Už mnoho let kuchyně nabízí speciální menu pro hosty s bezlepkovou dietou na vyžádání.


ONLINE BOOKING zarezervovat si TEĎ vaší DOVOLENOU    Od do

NAŠE STORITVE

Jacuzzi WiFi v celém Klimatizace v pokoji Topeni Restaurace Bar Parkovàni Tenisovy kurt 50 m. Dopravnì servis Soukromà plàž Park/Zahrada Povoleni jsou psi a malà zvìřata Klimatizace restaurace Cenové zvyhodnènì v golfovém klubu Vytah Jizdnì kola zdarma Minibar na požàdàni € 3,00 za den

NEWSLETTER

Nechejte váš e-mail a budete informováni o nabídkách a novinkách z Caorle

NOVINKY Z CAORLE


HOTEL REGINA srl - Via A. Doria, 3 30021 Caorle (Venezia) - P.IVA 03458630278 - REA: VE 310122 - cap. soc. € 15.000
Tel. +39 0421.648537 - info@hotelreginacaorle.com - Privacy Policy

Počasí Caorle Současné podmínky v Caorle

19° C